STRT
career-cover-image
career-cover-image
Gal mums pakeliui?

Scroll'ink žemyn ir išsiaiškinsim!

Kas mes?

Forge LT - 90+ žmonių komanda su ambicija savo karjeroje nuveikti kažką įdomiau. Supratę, kad augti per "plotį" mums nelabai įdomu, pradėjome ieškoti kitų motyvacijos šaltinių.

Šiandien tas šaltinis įgauna formą ir tampa mūsų vizija. Nuolatinė siekiamybė inovuoti, skaitmenizuoti, rasti įdomių, nematytų sprendimų bei juos pritaikyti gamyboje - visa tai iš noro ne tik tobulinti procesus, bet ir savirealizacijos forma stebinant mūsų kolegas, partnerius ir visą gamybos bendruomenę.

Skamba gražiai, bet nesame naivūs - ambicingus tikslus pasiekti gali tik talentingi žmonės ir motyvuota komanda. Jei manai, kad tavo karjeros tikslai bei talentai derinasi su mūsų vizija, gal mums pakeliui?

career_side_image

Kuom gyvename?

our-values-icon

Inovacijos

Mūsų pagrindinė motyvacija - inovatyvių sprendimų paieškos ir jų įvedimas į mūsų kasdieninę veiklą. Tą dieną, kai nustosime "laužyti" dalykus, eisime į pensiją :)

Inovacijos_DESCV4
our-values-icon

Globalumas

Didžiąją dalį produkcijos eksportuojame į Skandinavijos įmones, su kuriomis turime ne tik puikų santykį, bet ir jų norą bei pasiryžimą augti kartu priimant mūsų pasiūlymus ir įdėjas.

Globalumas_DESCV8
our-values-icon

Galimybės

"Taip dirbome 20 metų ir viskas buvo gerai" pas mus jau "išgydyta". Jei turi ambicijų savo karjeroje nuveikti daugiau, resursus tam įgyvendinti garantuojame.

Galimybės_DESCV3
our-values-icon

Betarpiškumas

"Valdžios" pas mus nėra. Turi pasiūlymų, nusiskundimų ar šiaip minčių? Sprendžiam betarpiškai, greitai ir be jokių politikavimų. "No bullshit policy" garantija.

Betarpiškumas_DESCV21
our-values-icon

Balansas

Nepaisant didelių ambicijų, suprantame, kad asmeninio gyvenimo ir karjeros balansas turi būti išlaikytas. Nors būna visko, strategiškai mūsų visų sveikata - pirmas prioritetas.

Balansas_DESCV2
our-values-icon

Transparency

Viešiname mūsų pasiekimus, rezultatus (KPIs), laimėjimus bei pralaimėjimus. Stengiamės tai daryti realiu laiku, vis naujais būdais ir vengiant bet kokio informacinio vakuumo.

Transparency_DESCV11
FLNM ■our_values.frg
■ ■

Šiuo metu ieškome:

FLNM ■open_positions.frg
■ ■
Interface: career
Career is loading0%
CNC Frezuotojas
karjera@forge.lt
City: PanevezysNO ERRORS FOUND
Forge LT 2024